14 Nisan 2011 Perşembe

Nostalji Halleri

Uzun zamandır yokum biliyorum.Kısacık yaşadığımı bildiren :) bir post yazmak istedim.Hatta bir şeyler paylaşmak istedim..Biraz nostaljik bir havadayım bugün..
Sizinde severek izlediği bir program illa ki vardır.Benimde küçüklüğümden beri severek izlediğim programlar Susam Sokağı ve Muppet Show'du.Anlamadığım yerlerde görüntüler bile yeterdi :) Trt 'yi açardı annem susam sokağı ve ben :) güle oynaya izlerdim.
Bu kuklaların hepsini ayrı seviyorum.Öyle severek,öyle kendimden geçerek izliyordum ki bunları.Hatta itiraf ediyorum kendimi sebepsizce kurbağa kermite benzetirdim.En sevdiğim O'ydu sanırım kendime benzettiğimden dolayı :) Hadi benim seçtiklerine bakıp biraz nostalji yapalım ..
Bazı görüntüler kötü haliyle kaç senelik şeyler..
İyi seyirler canlar :)


                                                               


                                            

Umarım beğenilmiştir.Sevgiyle kalın..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sen şimdi bana yorum yazıyorken ben bunalımda da olabilirim ya da hoppa hoppa üçyüzbeşyüz diye kendi kendime eğleniyor da olabilirim :)
Ama bana güzel yorumlarınızı bırakın.Benim için hepsi önemli..Olur da yorumunuz yayınlanmazsa mail ulaşmamış olabilir ya da fazla art niyet sezmiş olabilirim :) Şimdiden teşekkürlerimi sunar hepinizi öperim :*